GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6536155
nr 653 6155
Tallrikar
ca 15 del, Arabia,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 17:45:23
29/8 20:46:19
Arabia